Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Partnerzy

Kierunek socjologia cyfrowa jest prowadzony we współpracy z następującymi panterami:

Digital Economy Lab to inicjatywa trzech uniwersyteckich jednostek – Wydziału Nauk Ekonomicznych, Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego. DELab współpracuje z samorządami, innymi ośrodkami badawczymi, uczelniami, przedsiębiorcami prywatnymi i organizacjami pracodawców w Polsce i Europie. Duża część badań ma aplikacyjny charakter, a ich wyniki są wykorzystywane przy kształtowaniu polityki publicznej, a także do opracowania konkretnych rekomendacji dla biznesu, administracji publicznej oraz organizacji pozarządowych.

 

Webankieta to program do tworzenia ankiet online.

Webankieta oferuje m.in.: wygodny kreator tworzenia ankiet, ponad 70 wzorów ankiet online do wyboru, możliwość prowadzenia wysyłek ankiety do bazy adresów e-mail lub numerów telefonów.

Studentki i studenci socjologii cyfrowej mogą korzystać z pełnych możliwości portalu i przeprowadzić cały proces badania ankietowego: od projektowania ankiety, przez dystrybucję do analizy wyników.